Suczka TEMI    Wychownie Border Collie    Szczenięta
   Wszędzie z Border Collie    Filmiki    Kontakt


TEMILAND - hodowla Border Collie - Gdańsk, woj. pomorskie

Wszędzie z Border Collie

Temi jeździ z nami wszędzie. była nad morzem i w górach, jeździ z nami na wczasy i weekendy, zawsze doskonale czuje się w każdym miejscu, niezależnie czy to hotel czy namiot. Oglądała skoki narciarskie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem i płyneła statkiem na Hel. Kibicowała łyżwiarkom na lodowisku, towarzyszyła w biegach narciarskich.


Zawsze gotowa do działania, pewna siebie, zainteresowana i chętna do zabawy. Temi doskonale znosi podróże, kocha jazdę samochodem do tego stopnia że wychodząc na spacer zawsze staje przy swoim aucie i patrzy z nadzieją, jakby proponowała "może pojedziemy na wycieczkę?"

ROK 2021

Aktualne szczenięta:PLANOWANY MIOT lato 2021

Temi (Cytra z Arabskiej Stajni) - informacje o suczce na naszej stronie oraz Perfrct Ted z hodowli LSD Farm, wiecej informacji na stronie https://lsd-bordercollie.com/perfect-ted/ W hodowli LSD Farm jest nasza suczka z poprzedniego krycia - Pixie Temiland, więcej o niej https://lsd-bordercollie.com/temiland-pixie/

Spodziewamy się zdrowych, pięknych szczeniąt bardzo przyjaznych do ludzi, z ogromną więzią z przewodnikiem i potencjałem pasterskim i sportowym.Rezerwcje:
1 suczka - zarezerwowana
1 piesek - zarezerwowany
2 suczka - .............
2 piesek - .............
3 suczka - .............
3 piesek - .............Temi

Hodowla Border Collie
Szczenięta - marzec 2019

Temi

Hodowla Border Collie
TEMILAND